KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12202027
nr 1220 2027
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). "Bear Game". Signerad, daterad 1978. Olja på duk, 64x49 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:50:37
2.600 kr
3.400 kr
- Klassiska
26 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska